Solfedžo frekvences - skaņas terapija un dziedināšanas aspekts.
Tiek uzskatīts, ka šīm senajām mūzikas skaņām ir dažādas fiziskas, emocionālas un garīgas priekšrocības. Solfedžo frekvenču vēsture meklējama 11. gadsimtā, kad itāļu benediktīniešu mūks vārdā Gvido d'Arezzo izstrādāja mūsdienu mūzikas nošu sistēmu. Viņš piešķīra zilbes sešām lielākās skalas augošām notīm. Šīs zilbes vēlāk kļuva par pamatu solfedžo frekvencēm, kuras mēs zinām šodien. Solfedžo frekvences ir noteiktas skaņas frekvences, kas atbilst katrai Solfedžo skalas zilbei. Visizplatītākais solfedžo frekvenču komplekts ietver:
- 174 Hz – Ut: Šī frekvence ir saistīta ar sāpju mazināšanu un zemējuma enerģiju.
- 285 Hz – Re: Tiek uzskatīts, ka šī frekvence uzlabo enerģiju un motivāciju, un tā bieži tiek izmantota pašcieņas un personīgā spēka paaugstināšanai.
- 396 Hz – MiTiek uzskatīts, ka tas ir pazīstams kā “atbrīvošanās biežums”, kas palīdz atbrīvoties no bailēm un vainas.
- 417 Hz – Fa: šī frekvence ir saistīta ar pārmaiņām, palīdzot indivīdiem pārtraukt negatīvos ieradumus un domāšanas modeļus.
- 528 Hz – Sol: tiek uzskatīts, ka to bieži dēvē par “Mīlestības frekvenci”, kas veicina transformāciju, dziedināšanu un DNS atjaunošanos.
- 639 Hz – La: pazīstams ar attiecību uzlabošanu un harmonijas un komunikācijas veicināšanu.
Tiek uzskatīts, ka šīs frekvences rezonē ar dažādiem mūsu būtības aspektiem, veicinot fizisko, emocionālo un garīgo dziedināšanu.
Solfedžo frekvences bieži tiek saistītas ar vibrāciju rezonanses jēdzienu. Šī ideja liecina, ka viss Visumā vibrē noteiktā frekvencē, ieskaitot mūsu ķermeni. Tiek uzskatīts, ka šo specifisko frekvenču iedarbība var palīdzēt līdzsvarot mūsu vibrācijas stāvokli, potenciāli izraisot dziedināšanu un uzlabotu vitalitāti.
Frekvenču iedarbība var palīdzēt līdzsvarot ķermeņa enerģijas centrus (čakras), mazināt stresu un veicināt vispārējo labsajūtu.
Viens svarīgs aspekts darbā ar solfedžo frekvencēm ir nodoma spēks. Daudzi praktiķi uzskata, ka konkrēta nodoma vai mērķa noteikšana, klausoties šīs frekvences, var uzlabot to efektivitāti. Šī prakse atbilst idejai, ka skaņa var būt kanāls, lai fokusētu un pastiprinātu nodomus, potenciāli palielinot vēlamos rezultātus.
Solfedžo frekvences
izmanto arī kā daļu no holistiskās pieejas, papildinot citas prakses, piemēram, meditāciju, jogu un tradicionālās medicīnas ārstēšanu. Ja jums ir īpašas veselības problēmas, ir svarīgi konsultēties ar kvalificētu veselības speciālistu.
Neatkarīgi no tā, vai ticat to mistiskajām īpašībām vai raugāties uz tām skeptiski, to vēsturiskā nozīme un potenciālie ieguvumi padara šo par aizraujošu tēmu holistiskās labsajūtas pasaulē.
Atslodzes dienas katru mēnesi.
Katrā sievietē ”iekšējā ragana”. Spēks iekš mums!
Meditācija
Meditācija ir bezdomu stāvoklis, ko var sasniegt praktizējot koncentrāciju (dharana).
Kā meditēt?
Lai MEDITĒTU ir nepieciešama vēlme un gribasspēks. Lai kaut ko sasniegtu ir vajadzīgs laiks, bet pats galvenais šeit - ir DARĪT. Daži pēc meditācijas gaida tūlītējas vīzijas, gaismas, skaņas, ārpusķermeņa iziešanas pieredzes. Šādas pieredzes ir iespējamas, taču tās reizēm kļūst par traucēkļiem, nevis palīgiem. Arī man ir bijusi pieredze - iziet no sava ķermeņa, bet par to citreiz. Šoreiz - kā meditēt.
Meditācija Iesācējiem.
Šeit meditācija ir piemērota iesācējiem. Izpildiet pirmo un otro vingrinājumu kopā vismaz 3 – 4 mēnešus un noteikti sajutīsiet pozitīvas pārmaiņas. Nostiprinoties praksē, jūs automātiski pāriesiet dziļākās meditācijas fāzēs.
1. Vingrojums - Poza
- Atrodiet ērtu, klusu un līdzenu vietu.
- Parūpējieties, lai neviens netraucē un ir svaigs gaiss.
- Sēdiet ar taisnu muguru uz segas, ērta spilvena vai krēsla.
- Pozai jābūt ērtai, lai nekas nespiež un nesāp. (Netrenētiem cilvēkiem jārēķinas, ka, ilgstoši sēžot statitskā pozā, sāpēs muskuļi un saites. Daudzi jau sākumā grib sēdēt kā jogi – lotosa pozā, bet tam, lielākoties, ir vajadzīgi ilgstosī treniņi un sākotnējām meditācijas praksēm tas nav obligāti. Ikviens drīkst sēdēt uz krēsla ar taisnu muguru, pēdas pie zemes. Izpaliks domāšana par sāpošiem ceļiem un muguru un jutīsieties labāk.)
2. Vingrojums - Elpošana
Šī ir vienkāršākā no pranajāmām, bet pareizi izpildīta dos teicamus rezultātus ikvienam praktizētājam.
- Aizveriet acis. Dažas minūtes elpojiet caur degunu mierīgi, dziļi, lēnām, bez piepūles. (Ritms iesākumā 4 sekundes ieelpa, tad ar dienām – 5,5 sekundes, 4 sekundes, tad 6 izelpa, bez aiztures)
- Ļaujiet elpai plūst brīvi, nemēģiniet to kontrolēt.
Kad esat iegājuši ritmā, pārejiet nākamajā – koncentrācijas fāzē.
3. Koncentrācija (dharana)
Zemāk ievietojam divas prakses variācijas. Pirmo veiciet vismaz 1 mēnesi, pēc tam variet pāriet pie nākamās.
A
- Vērojiet, kā elpa plūst iekšā un ārā pa nāsīm.
- Sāciet ar 5 minūtēm, laiku var pakāpeniski pagarināt līdz 3 stundām.
- Novērojiet savas sajūtas un pieredzes. (Pēc prakses pierakstiet.)
- Necīnīties ar domām. Ļaujiet tām nākt, bet nepievērsiet uzmanību un viņas pašas aizies. Ja pieķeraties kādai no domām, atvirziet maigi sevi atpakaļ, vai saki pie sevis - esmu šeit.
- Ja domas ļoti traucē skaitiet izelpas. Lēna un mierīga elpa nomierinās prātu un domu plūsma kļūs rāmāka.
- Turpiniet vērot elpu pēc meditācijas sesijas beigām arī ikdienā. Sākumā būs grūti, bet ar laiku elpas vērošana kļūs par otro dabu. Līdzīgi kā autovadītājiem sākumā ir grūti pārslēgt ātrumus, skatīties spoguļos, uz ceļu un uz zīmēm, bet pēc tam tas notiek automātiski.
B
- Vērojiet, kā elpa plūst iekšā un ārā pa nāsīm. ( šo pildu es)
- Papildus koncentrējieties avotiņā, starp uzacīm vai sirds čakrā.
- Novērojiet savas sajūtas un pieredzes. Pierakstiet.
- Turpiniet vērot elpu arī ikdienā.
Svarīgi: Cik ilgi? Saskaņā ar jogas tradīcijām laba koncentrēšanās spēja tiek sasniegta jau pēc 144 pranajāmām. (Iesācēji var sākt ar 12 ieelpām un izelpām, taču vēlams veikt visas 144.) To izpilde var likties ilga, taču mēs bieži izšķiežam laiku nelietderīgās nodarbēs (tv, grāmatas, sarunas, ēst gatavošana, iepirkšanās). Ja pamēģināsiet vienu reizi, noteikti gribēsiet atkārtot, jo efekts būs pārsteidzošs.
3. Vingrojums - Meditācija (dhyana)
Pēc tam, kad ir apgūta koncentrēšanās prakse jūs spontāni pāriesiet meditācijas fāzē. Tas prasīs laiku, taču laiks rit uz priekšu jebkurā gadījumā. Meditācija iesācējiem ir sarežgītāka, jo nav izveidojies ieradums, bet tas nekas. Jo ātrāk sāksiet, jo ātrāk kļūsiet par pieredzējušu meditācijas meistaru.
“Dhyana” jeb meditācija ir pakāpe, kurā prāts koncentrējas tikai uz izvēlēto objektu un citas domas nespēj to iztraucēt. Sasniegt šo stāvokli nav viegli, taču tas ir iespējams.
Sākotnēji domu plūsma šķiet nepārtraukta, taču tie ir maldi. Ilgstoši meditējot, var pamanīt pauzes starp domām.
Nākamais solis ir pagarināt pauzes starp divām domām. Soli pa solim, sekundi pa sekundei šīs pauzes ir iespējams un jums arī izdosies pagarināt un sasniegt meditācijas stāvokli.
Nostiprinoties meditācijā, jūs pāriesiet samadhi (apgaismība) stāvoklī, kuram ari ir vairākas pakāpes. Kad būsiet jau tikt tālu, konsultējieties ar jogas meistariem. Teorijā ir aprakstītas atšķirbas starp dažādām pakāpēm, bet atšķirt tās praksē var tikai cilvēki, kas tās ir reāli piedzīvojuši.
Kad meditēt? Piemērotākais laiks un vieta
Labākais laiks, lai sāktu meditēt ir šodien. Ja esat nobrieduši vismaz pamēģināt meditācijas praksi, tad dienas ritmā vislabākie ir divi, trīs laiki:
- no rīta – dažas stundas pirms saullēkta (ziema, pavasarais, rudens). Latvijā vasarā ievērot šo rekomendāciju būs pagrūti, tādēl varat celties arī vienkārši stundu ātrāk kā parasti, lai paspētu no rīta meditēt.
- vakarā – starp plkst. 17.00 un 18.00 vai
- neilgi pirms gulētiešanas.
Praksei atvēliet 5 – 30 minūtes.
Centieties praktizēt katru dienu neilgu laiciņu. Kad esat nostiprinājušies praksē vismaz mēnesi, varat pagarināt meditācijas ilgumu pēc vēlēšanās. Galvenais uzdevums sākotnējā fāzē ir iedibināt jaunu rutīnu, nevis stādīt rekordus.
Meditācijas veidi
Katrs praktizētājs atbilstoši savam raksturam un nosliecēm var izvēlēties koncentrēties uz dažādiem objektiem.
Koncentrācija var būt vērsta uz čakrām (atbilst enerģijas centri, dziedzeru novietojumam ķermenī), ārējiem objektiem (attēli, dabas parādības – debesis, upe, kalns, koks; punkts uz sienas, sveces liesma, ikona), skaņām, mantrām, elpu vai iekšējiām sajūtām (sāpes, līdzcietība, bauda u.c.).
Katrai reliģiskai un garīgai skolai laika gaitā ir izveidojušās savas, nedaudz atšķirīgas garīgās prakses. Tām visam ir kopīga izpratne par elpas nozīmi un elpošanas izmantošana, lai sasniegtu augstākus garīgos stāvokļus.
Nekam no šeit aprakstītā nevajag ticēt uz vārda. Pārbaudiet to visu savā praksē.
Prakses ieguvumiMeditācija ir prakse, kuru sākt nekad nav par vēlu. Jums ir 50, 40, 20 vai 80 gadi? Pozitīvos ieguvumus sajutīsiet jebkurā gadījumā:
- prāts kļūs mierīgāks;
- ikdienā apzināsieties savas domas, runu un darbus;
- uzlabosies koncentrācijas spējas;
- uzlabosies miegs;
- mazināsies uztraukumi un stress;
- mazināsies dusmas;
- uzlabosies veselība.
Meditācija sniegs iespēju pavērot sevi no malas un ļaus neizrunātajām domām izrotēt savā nodabā. Prakses laikā varēsiet brīnīties, cik ļoti daudz domas jūsos bija sakrājušās, bet nepievērsiet tām uzmanību. Palieciet kā vērotājs no malas.
Praktizējot ilgāk pamanīsiet, ka lietas un procesi, kas agrāk jūs satrauca, vairs neizraisa tādu viļņošanos prātā. Iespējams, sajutīsiet sevi kā vērotāju no malas. Runāšana, dusmas, prieks, pārdzīvojumi – jūs pamanīsiet, ka daudzi no šiem procesiem notiek automātiski bez prāta apzinātas līdzdalības. (Lai pārtrauktu spontānu runāšanu, ieteicams izmantot khecari mudru.)
Apzinātībai palielinoties, varēsiet pārņemt vadību un teikt, ko patiešām domājat. Prāta automatizētie procesi vieglāk ļausies pārveidei un būs iespēja veidot dzīvi un attiecības ar cilvēkiem tādas, kā vienmēr esat vēlējušies.
Skorpiona laiks
Doma ir materiāla, realitāte ir subjektīva, likteni var mainīt.
Kas, tad slēpjas noslēpumainajā skaitlī 21?
Kas ir garīgi attīstīties un paaugstināt vibrācijas?
Mēs
pēdējā laikā dzirdam ļoti daudz informācijas, ka vajag attīstīties garīgi, ka
vajag paaugstināt savas vibrācijas. Un tas jau ir dzirdams no visām sētmalēm, pat
sāk jau tracināt.
Katrs
no mums sevi uzskata par varenu un piesedzas ar īpašu misiju glābt mūsu
dvēseles izmantojot piarēšanas tehnoloģijas gan verbālas un neverbālas.
Kas
ir garīgi attīstīties un paaugstināt vibrācijas?
Iemācīties
sadzirdēt un dzirdēt sevi, savu sirdi un savu Dvēseli. Nomaldīties informācijas
laikā ir ļoti viegli, izvēlēties atrast to īsto ceļu ir daudz sarežģītāk. Mūsu
enerģētiskie centri ir nosprostoti ar dažādiem informatīvajiem piesārņojumiem,
un paša augstprātīgajām ambīcijām nicinot sevi un citus. Un vēl- globāla
pretenzija pret Dievu, Absolūtu vai Visaugstāko, kā Viņš to visu ir pieļāvis.
Nu,
ko paskatīsimies kas viss tas ir no kā mums jāsāk attīstīties un saklausīt.
Mēs
esam, tas ko mēs ēdam. Praktiski- jā, bet iesākumā mēs esam tas, ko mēs
elpojam. Smaržas, aromāti, tīrais gaiss, tā ir pirmā tēma pirmajam kursam
Natropātijas fakultātē. Viens vēsturisks fakts mācoties, mani iemīlēja
aromterapijā.
Tas
bij mēra laiks – Melnā nāve, cilvēces izmiršana, un izdzīvojušie tie, kuri
kontaktējušies ar inficētajiem un iznīcināja mirušos. Mani pārsteidza stāsts
par četriem zagļiem. Viņi noņēma rotaslietas un drēbes no mirušajiem, izrokot
tos. Viņi, ne tikai izdzīvoja, viņi pat nesaslima.
Šis
vēsturiskais fakts man lika vēl dziļāk izpētīt aromterapiju, apgūt tās pamatus
un iemācīties aromterapijas masāžu, lai ne tikai teorētiski zinātu, bet arī praktiski
pielietotu un rastu pieredzi.
Un
tā, šos zagļus noķēra un tiesas laikā viņiem apsolīja, pašu galveno - brīvību,
ja viņi izstāstīs, kā viņiem izdevās izdzīvot un nesaslimt.
Viņi
atzinās, ka esot nosmērējušies ar speciālu dziru no galvas līdz kājām un īpaši
rokas un seju. Degunu un muti ietinuši speciālā maskā, kas bij samērcēta šajā
dzirā.
Vēlāk
šo dziru nosauca par Le Vinaigre des 4 Voleurs - «Četru laupītāju etiķi» un XVIII
gadsimtā varēja brīvi nopirkt praktiski visās Eiropas valstu aptiekās.
Šo dziru mācoties mēs nosaucām
par «Brīvības eliksīru».
Ingredienti
Saskaņā
ar senu tehnoloģiju to nav sarežģīti pagatavot mājas apstākļos. Tas satur 13
kaltēti augi.
Vajag
ņemt saberztus augus – lavandu (20g), rozmarīnu(20g), salviju(20g), vērmeles
(20g), rūtas(20g), piprmētras(20g),timiāns(20g), kadiķis (20g), mustkatrieksts(3g), kanēli(3g), krustnagliņas(30gab.), ķiploks 3
daiviņas, kampars (5g ). Pārlej ar litru dabiska ābolu etiķi un labi samaisa.
Notur 10-līdz 14 dienas, tad pieliek ķiplokus un tur vēl 7 dienas.
Vēl
var pielikt lauru lapas, oregano, kalmju saknes.
Un
tā, par GAISU ko mēs elpojam.
Gaisa
enerģijas plūsma ir ļoti svarīga, svarīgs ir gaiss, ko mēs elpojam. Vienmēr ir
jāizvēdina visas istabas, jo necirkulējošs gaiss rada enerģijas blokus, un tas
ir bīstami cilvēkam.
Tagad
pati dzīve mūs piespieda izvēdināt un pārkārtot māju un ne tikai lietas, bet
arī savas prioritātes.
Garīgo attīstību sākam ar savām domām, gaisu, ēdienu, elpošanu, koncentrēšanos, šis sākums ir visa pamats. Tad tikai iestāsies tas brīdis, kad sadzirdēsim savu sirdi un Dvēseli.
Lai veicas, un lēnām nesteidzoties, ieklausoties sevī!
Paliec Mājās!
Šis laiks un 2020. gads paliks dziļi ierakstīts vēsturē, kā 1830. gadā, kad holeras epidēmijas dēļ izolējoties no ārpasaules, Puškins Boldinā saraksta četras viencēliena lugas – "Skopais bruņinieks", “Mocarts un Saljēri”, “Akmens viesis” un “Dzīres mēra laikā”. Arī 1665. gadā Kembridžas universitāti nācās slēgt, jo plosījās nāvējoša mēra epidēmija. Ņūtons pārbrauca mājās Linkolnšīrā un nodevās zinātnisku problēmu risināšanai. Arī mums ir svarīgi saprast, kā rīkoties un kā pasargāt sevi un citus.
TIEM, KAM TRAUKSME UN STRESS un TIEM, KURI GRIB IET CIEMOS 🌊
Lai mazinātos trauksme, jāpaliek mājās un jārada gara darbi! Un jāaicina to darīt citus! Jo izolētāki būsim, jo ātrāk beigsies vīruss. Spriežot pēc vakardienas foto ko cilvēki salikuši internetā, pilnās pludmales, un distanču neievērošana, kas mūs sagaida? Paliekot mājās, mēs tik daudz varam radīt un izglītoties. Mācīties valodas, nostiprināt fiziski savu ķermeni, veikt dziļo elpošanu. Lai mazinātu stresu veicam arī Džeikobsona metodi 14 dienas no vietas.Ko vēl varam darīt? Izkopt koncentrēšanās meditāciju, ieprogrammēt sevi ar mantru vai afirmācijas palīdzību. Starp - citu, nezinu nevienu, cilvēku, kyrš negribētu attīstīt intuīciju. Visi gribam būt sensori un zināt, kas ar mums notiks. Esmu izmēģinājusi vienu eksperimentu ar koncentrācijas metodi un afirmāciju ar sevi pirms 6 gadiem-💯% strādā!Kaut vai, ņemiet otas rokā un radiet savu pirmo gleznu.
⭕Mēs šodien radīsim dabīgās ziepes ar ēteriskajām eļļām un lavandu, kliņğerīšu ziediem. Tad notiks kādu pus mēnesi nogatavināšanas process.
📚 Ir tik daudz jauna ko radīt! PALIECIET MĀJĀS un RADIET!
Gudrība- Dieviškā cieņa un sirdsapziņa.
Gudrība ir īpašība Augstākajam un patiesi Garīgam Kareivim!
Klausos savu Dvēseli!
Fizika un Daba
Ekadaši
Graudaugi mūsu ēdienkartē!
Par mūsu imunitāti!
* Par traucējumiem imūnsistēmas darbībā var liecināt bieža saaukstēšanās, herpes infekcija jeb aukstumpumpas, alerģiskas reakcijas, ādas izsitumu veidošanās un grūti dzīstošas brūces, hroniskas kaites.
Probiotikas jeb labās baktērijas satur skābēti gurķi un kāposti( skabēti, nevis marinēti), kimči (fermentētu dārzeņu maisījums no Korejas virtuves) kombuča (tējas sēne), kefīrs un dažādi ar probiotikām bagātināti jogurti. Svarīgi, lai skābētie produkti nebūtu pasterizēti, jo pasterizācijas procesā labās baktērijas iet bojā.
Cik svarīgi ir pareizi izvēlēties ēdienu!
Karotinoīdi - ir otri biežākie uztura produktos sastopamie antioksidanti un imūnstimulatori. Karotinoīdi ir augu krāsvielas. Tie rodas tikai augos. Visvairāk karotinoīdu ir augu zaļajās lapās. Pie karotīniem ar izteiktām antioksidantu īpašībām pieder likopēns (daudz tomātos), luteīns un ceaksantīns (daudz spinātos), β-kriptoksantīns (daudz burkānos).
Saponīni – ir ļoti plaši izplatīti augu valstī un atrodas dažādos augu orgānos, bet visvairāk to ir sēklās, saknēs un augļos. Saponīnus saturošos augus lieto medicīnā kā atkrēpošanas līdzekļus, augšējo elpošanas ceļu iekaisumu ārstēšanai un kā diurētiskus līdzekļus. Daži arāliju dzimtas augu (žeņšeņa, arāliju, eleuterokoka, ehinopanaksa) saponīni iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu kā tonizējoši un stimulējoši līdzekļi. Daži saponīni labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu un galvas smadzeņu asinsvadus; tos lieto aterosklerozes ārstēšanai, piemēram, dioskoreju saponīnus.
Glikozināti – profilaktiski pasargā no infekcijām un šīs vielas novērš audzēju veidošanos un kancerogēnu un toksīnu izvadīšanu no organisma. Glikozinati ir īpaši noderīga aknām. Glikozināti atrodas īpaši daudz mārrutkos, sinepēs, ķirbjos, redīsos, kresēs.
Flavonoīdi – dabīgās augu aizsargvielas. Šīs vielas cilvēka un dzīvnieku organisms sintezēt nevar. No plašās vairāk nekā 5000 dažādo flavonoīdu saimes vienīgi tokoferoli ir atzīti par vitamīniem. Flavonoīdi visvairāk ir koncentrēti zem augļu un dārzeņu mizas. Flavonoīdiem ir antioksidantu, antibakteriāli, pretvīrusu, pretiekaisumu un pretvēža efekti. Kontrolētos pētījumos par flavonoīdiem bagātas diētas ietekmi uz cilvēka veselību tika uzrādīti daudzi pozitīvi efekti, starp kuriem ļoti būtiski ir endotēlija funkciju uzlabošanās, insulīnrezistences mazināšanās, asinsspiediena krišanās, trombocītu agregācijas mazināšanās, ZBL oksidācijas samazināšanās pacientiem ar augstu kardiovaskulāro risku. Summējot flavonoīdu dažādās iedarbības iespējas un izvērtējot, kā tās var ietekmēt kardiovaskulāro pataloģiju attīstības risku, var teikt, ka tie samazina gan slimības attīstības iespējas, gan spēj palēnināt jau esošos patoloģiskos procesus
Protams, tas vēl nav viss no mūsu ēdienkartes vielām, kas palīdz veselības uzlabošanai, jo ir tādi, kā - Proteāžu inhibitori, Terpēni, Fitoestrogēni, Fitinskabes un citas vielas, bet par tām turpinājumā kādu citu dienu! Kā arī Aerobās aktivitātes imūnsistēmas nostiprināšanai.
Jaunās ēras sieviete
Viņa- piemērs augstdzimušam, cēlam skaistumam , kas nes pasaulē miera ētikas mācību.
Visās dzīves situācijās viņa ir un paliek sieviete, sevis un citu cienīga.
Atdzimstot savām mistiskajām spējām viņa sasniedz ļoti smalkas zināšanu sfēras, kas paver spēju ietekmēt visumu.
Viņa apvieno intuīciju un prātu auzdama krāšņu ikdienas un visas dzīves audeklu, rotādama ar seno zināšanu un jauno enerģiju pērļu rakstiem.
Ķēniņiene un šamane vienā personā, pirmatnējs spēks, kas ierāmēts dārgā formātā. Garīgā māte, svētlaimi nesošā, labsirdīgā draudzene un žēlsirdīgā pret visiem.
Viņa - tā, kura sasniedza Dievišķo stāvokli, realizējoties caur dzīvo dabu ikdienišķā cilvēka līmenī.
Atdzimušā un dejojošā Šakti enerģija ir pakļauta apziņai un pēc tam atbrīvota no jebkādām ilūzijām.
Viņas sievišķība - tā ir mīlestības gaisma, kas plūst no pasaulīgā skaituma. Iepazīdama pasaulīgās laika sāpes ir iegājusi ir iemantojusi mūžīgo svētlaimes valstību.
Viņa -iedvesmojošā mūza vīrietim, dāvinot viņam spārnus, kas ļauj pacelties, un kopīgi radot ar viņu jaunu kultūras, garīguma, gudrības, laimes un mīlestības ēru.
Pirkumu grozs
Pirkumu grozs ir tukšs.